Auto Azerbaijan

 

Auto Azerbaijan otomotiv sektöründeki faaliyetlerine ilk olarak 1994 yılında Azerbaycan’da Lada marka arabaların satışı ile başlamıştır. 1995 yılında ise Hyundai Motor Company/Kore ile imzalanan anlaşma sonucunda Hyundai marka binek ve ticari araçların Azerbaycan distribütörü olmuş ve o günden beri faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

Auto Azerbaijan’ın Hyundai merkez showroom’u 26.000 m2 üzerine kurulmuş olup, yedek parça mağazası, depo ve servis bölümlerini de içermektedir. Ek olarak 25.000 m2 üzerine kurulu showroom ve servis alanından oluşan ticari araç merkezi de bulunmaktadır.

Azerbaycan genelinde bayi ağıyla birlikte toplam 9 noktada satış, servis ve yedek parça hizmeti sağlayan ve  ithal otomotiv pazarı lideri olan Auto Azerbaijan, müşterileri ile kurduğu güvene dayalı ilişkisini her geçen gün daha da kuvvetlendirerek sektör liderliğini sürdürmektedir.

Auto Azerbaijan, profesyonel elemanları ve donanımlı teknisyenleri ile müşterilerine sunduğu kaliteli hizmeti her geçen gün arttırmaktadır.

https://www.hyundai.az/