Yeni Baku Electronics Avm Ahmetli'de Açildi

          Azerbaycan’da dayanıklı tüketim malları pazarında lider Baku Elektronics, Ahmetli’deki büyük alışveriş merkezinin resmi açılışını gerçekleştirdi. Dünya standartlarına gore tasarlanıp inşa edilen mekânda şirketin resmi distribütörü olduğu; Samsung, Siemens, Tefal, Krups, Moulinex, Bosch, Lagostina, Whirlpool, Thomas ve birçok başka ünlü marka bulunuyor. Yeni AVM’de alışveriş yapanlara %10 indirim ve 10 ay süreli faizsiz kredili alış fırsatı uygulanıyor.

          Yıllardır verdiği kesintisiz hizmetle tüketicinin Love Mark’ı haline gelen Baku Electronics, müşterilerinin beklentilerini aşmak ve onlara dünya standartlarında hizmet sunabilmek adına elektronik market kavramını Azerbaycan’a taşıyor. Müşterilerinin geniş ürün ve fiyat yelpazesinde yer alan seçenekleri modern ve rahat bir ortamda görmeleri amaçlanıyor. Demo alanlarına da yer verilen mağazada müşteriler ürünlerle ilgili tüm sorularına yanıt bulabiliyor. Açıldığı günden itibaren gerek Ahmetli, gerek merkez mağazaya gösterilen yoğun müşteri ilgisi de Baku Electronics’in doğru zamanda, doğru yerde, doğru yatırımla tüketiciye ulaştığının kanıtı. NAB Holding Genel Müdürü Can Öztürk açılış töreninde yaptığı konuşmada üç katlı binadaki 1800 m2’lik alanın Hatai ve Surakhanı’nda yaşayanlara hizmet vereceğini vurguladı. Can Öztürk, Baku Electronics’in, sahip olduğu büyük satış ağıyla Bakü’nün tüm ilçelerinde müşterilere daha yakın olmak niyetinde olduğunu sözlerine ekledi. Açılış törenine katılan Güney Kore Büyükelçisi Çi Ha Li de yaptığı konuşmada “Kısa sürede dinamik bir gelişim gösteren Baku Elektronics’in bugün itibarıyla Azerbaycan’da 50’den fazla mağaza ve temsilciliği var. Bu yeni mağazanın da sunulan ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi açısından mükemmel olacağı şüphesiz” dedi.

          Baku Electronics, 1994’de Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de bir mağazayla faaliyete başladı. Şirketin halen; Bakü, Sumgayıt, Gence, Şemkir, Guba, İsmayıllı, Mingeçevir, Yevlah, Zagatala, Göyçay illerinde mağazası ve 20’den fazla ilde de resmi temsilcilikleri bulunuyor.