Baku Electronics Yeni Merkezinde

          Azerbaycan’da dayanıklı tüketim malları satışında pazar lideri olan Baku Electronics Nahçivani Sokak, 3066 Bakü adresindeki yeni, muhteşem mağazasının kapılarını açtı.

          Baku Electronics’in yönetim ve idari kadrolarının da taşındığı Dünya standartlarındaki binada tasarlanan geniş mekânda, şirketin resmi distribütorü olduğu Samsung, Siemens, Tefal, Whirlpool, Thomas gibi dünyaca ünlü bütün markalar müşterilerin beğenisine sunuluyor. Şirketin temsilciliğini yaptığı diğer bir marka olan Linea Decor’un mutfak mobilyaları da geniş hacimden yararlanılarak fonksiyonel setleriyle satışa sunuldu. İki bin metrekareye yakın mağazanın girişinde yer alan ve Azerbaycan’daki ilk oyun standı uygulaması Nintendo ve Samsung LED 3D deneyimi de diğer birçok yenilikle birlikte ziyaretçilere sunuluyor.

           Bakü’de küçük bir mağaza ile faaliyetine başlayan Baku Electronics, bugün ülke genelinde 50’den fazla mağaza ve temsilciliklere sahip durumda. Yeni açılan mağazanın hem sunulan malların çeşitliliği, hem de hizmet açısından çok daha mükemmel olduğu konusunda hemfi kir olan Samsung, Siemens ve Linea Decor şirketlerinin yetkilileri açılışa katılırken, açılış töreninin onur konuğu Güney Kore’nin Azerbaycan Büyükelçisi Sayın Çi Ha Li oldu. Açılışta bir konuşma yapan NAB Holding Genel Müdürü Can Öztürk, şirket ortaklarına, sadık müşterilere ve açılışa katılan tüm misafi rlere teşekkür ederek, gelişen Bakü’ye yakışan bir mağaza açmaktan duyduğu gururu belirtti.