Baku Electronics’ Ten Görkemli Bir Açiliş

Elektronik ürünler perakendeciliğinde Azerbaycan’ın lider markası Baku Electronics hem mağaza sayısını arttırıyor, hem de metrekare olarak büyümesini sürdürüyor. Firma, tüketici elektroniği ve dayanıklı tüketim ürünleri sektöründe yaklaşık 20 senedir tüketicilere hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firma bu amaç ile müşterilerine daha keyifli ve daha rahat alışveriş hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Müşterilerin kolay ulaşımını sağlamak için farklı noktalarda mağaza sayısı arttırılmakta, satış alanları ise büyütülmektedir.

Müşterilerin ihtiyaç duyduğu elektronik ve dayanıklı tüketim ürünlerinde geniş marka ve ürün çeşidini fiyat avantajı ve uygun ödeme koşulları ile sunan Baku Electronics’in yeni İnşaatçılar Mağazası 2000 m2 alanda satış hizmeti sunmaktadır. Büyük ürün çeşidinin yer aldığı mağazada tüketicilere geniş seçim imkanı sunulmaktadır. Mağaza aynı zamanda mimari tasarım olarak da dikkat çekmektedir. Müşterilere daha rahat alışveriş hizmeti sunumu için bina ve satış alanı olması gereken temel mimari özelliklere göre titizlikle incelenerek yapılmıştır. Aynı zamanda lokasyon seçimi de nüfusun sıklığı ve ihtiyaç göz önüne alınarak yapılmıştır.

Müşterilerin daha kolay ulaşmasını sağlamak amacı ile mağaza yeri olarak İnşaatçılar metro istasyonu yanı seçilmiştir. Birçok davetlinin ve teknoloji severlerin büyük katılımı ile mağazanın açılışı görkemli bir tören ile 5 Haziran 2013’ te yapıldı. NAB Holding A.Ş Genel Müdürü Can Öztürk açılış konuşması yaptı. Daha sonra ise, Kore Bakü Büyükelçisi Suk-İn Çoi, BSH Türkiye CEO’su Norbert Klein ve Samsung Electronics Kazakistan ve Merkezi Orta Asya CEO’su Seung-Sik Choi birer konuşma yaptı. Açılışa özel bir kampanya ile dünya markalarının özel fiyatlar ile sunulduğu 10 günlük bir açılış kampanyası da düzenlendi. TV, cep telefonu, dizüstü bilgisayar, klima, buzdolabı, küçük ev aletleri ve birçok farklı kalemde yapılan özel fiyatlar, özel ödeme şartları ve hediyeler  tüketiciler tarafından büyük ilgi gördü.