Auto Azerbaijan’dan Dijital İnovasyon: Online Showroom

Azerbaycan’ın lider otomobil şirketlerinden Auto Azerbaijan, online showroom hizmeti ile sıra dışı yeniliklerine bir halka daha ekledi. Bu inovatif hizmette Auto Azerbaijan’ın web sitesine bağlananlar kısa bir form doldurarak ziyaret talebi açabiliyor ve Whatsapp ya da Zoom video bağlantıları aracılığıyla showroom’u online olarak gezebiliyorlar.

Ziyaretçiler online showroom hizmetinde Auto Azerbaijan’ın uzman teknik ve satış personeli ile canlı olarak görüşüyorlar. Uzman personel ziyaretçilere Hyundai’in tüm ürünleri hakkında detaylı teknik bilgi veriyor, fiyat tekliflerini ve farklı ödeme seçeneklerini sunuyor, hatta doğrudan sipariş alabiliyorlar.

Dünyanın sayılı online showroom ve satış hizmetlerinden olan bu yenilikle ilgili olarak görüştüğümüz Auto Azerbaijan yetkilileri, bu inovatif hizmetin koronavirüs kaygısı olan insanların özellikle çok ilgisini çektiğini belirttiler. Yetkililer ayrıca engelli vatandaşların ve yoğun tempoda çalışanların da bu hizmet sayesinde doya doya showroom ziyareti yapabildiklerini belirterek şunları ekledi:

“Biz sadece güvenilir, hesaplı ve son teknoloji otomobil hizmetleri vermiyor, aynı zamanda Azerbaycan halkının hayat kalitesine yatırım yapıyoruz. Dijital imkanları kullanarak herkesin kolayca bize ve Hyundai kalitesine ulaşabilmesini, kendilerine kalan vakti işlerine, kendilerine ve sevdiklerine ayırabilmelerini sağlıyoruz.”

 

Auto Azerbaijan online showroom hizmetine, https://www.hyundai.az/satis/online-showroom internet adresinden ulaşılabiliyor.